15річний українець Клименко став наймолодшим учасником в історії Кубка світу зі скелетону

15річний українець Клименко став наймолодшим учасником в історії Кубка світу зі скелетону

Фото: ibsf.org

На сьомому етапі Кубка світу-2023/24 зі скелетону, який стартував у німецькому Альтенберзі, Україну представили 16-річний Ярослав Лавренюк та 15-річний Владислав Клименко. Останній став наймолодшим учасником Кубка за всю його історію. Про це пише “Суспільне”.

Лідер збірної Владислав Гераскевич пропустив етап через проблеми зі спиною. Для Лавренюка це вже був третій етап КМ, а Клименко дебютував на змаганнях такого рівня. Результат Лавренюка за підсумками першого проїзду становив 58:57 секунди. У підсумку наш спортсмен завершив змагання за крок від топ-25 — на 26-му місці з відставанням за 2.74 секунди від лідера Метта Вестона з Великобританії. Клименко у дебютному виступі на Кубку світу показав час 1:02.5 хвилини. Він також не зумів пройти до другої спроби, посівши 34-те місце.

Незважаючи на не найкращі результати у виступах, для України ці змагання стали значущими. 15-річний Клименко став наймолодшим учасником в історії Кубка світу зі скелетону – йому виповнилося 15 років лише напередодні змагань, 15 лютого. Також він став третім українським скелетоністом, який виступив на рівні Кубка світу зі скелетону.

Втретє в історії одразу два українці виступили на етапі Кубка світу зі скелетону. Причому вперше учасником змагань не був лідер збірної Владислав Гераскевич. Наступним стартом у скелетоні стане чемпіонат світу, який відбудеться у німецькому Вінтерберзі 22-24 лютого. У ньому Україна також зможе бути представлена ​​двома скелетоністами.
Джерело