Андрій Шевченко новий президент Української асоціації футболу

Андрій Шевченко  новий президент Української асоціації футболу

Фото: facebook.com/uafukraine

Андрія Шевченка обрали новим президентом Української асоціації футболу. Рішення ухвалили одноголосно, “за” проголосували 93 делегати позачергового конгресу. “Проти” та “утрималися” – 0. Про це повідомило “Суспільне Спорт”.

Шевченко запропонував змінити кількість складу президії УАФ – обрати одного першого віцепрезидента та двох віцепрезидентів. Конгрес підтримав цю пропозицію: 89 делегатів проголосували «за», двоє – утрималися та ще двоє не голосували. Раніше в президії Української асоціації футболу було шість перших віцепрезидентів та вісім віцепрезидентів.

Конгрес УАФ також затвердив нових членів президії асоціації. Першим віцепрезидентом Української асоціації футболу став Павло Бойчук, а віцепрезидентами – Сергій Ребров та Олександр Шевченко. Усі рішення підтримали одноголосно.

47-річний Шевченко був єдиним кандидатом на посаду. Його висунули усі постійні члени УАФ за місяць до виборів. На посаді президента Української асоціації футболу Андрій Шевченко замінить Андрія Павелка, якого Шевченківський районний суд Києва відсторонив від посади через звинувачення у розкраданні коштів під час будівництва заводу з виробництва штучної трави. У 2016-2021 роках Шевченко був головним тренером збірної України з футболу. У травні 2022 року він став амбасадором United24, а у вересні 2023 року – позаштатним радником президента Володимира Зеленського.
Джерело