Боксерська організація IBF поки не відбиратиме пояс в Олександра Усика

Боксерська організація IBF поки не відбиратиме пояс в Олександра Усика

Фото: Getty Images

Міжнародна федерація боксу IBF поки не відбиратиме свій пояс в Олександра Усика. Це означає, що він залишається абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі. Про це повідомив журналіст Ден Рафаел з посиланням на лист від IBF.

Поєдинок 1 червня між хорватом Філіпом Хрговичем та британцем Даніелем Дюбуа відбудеться за тимчасовий титул надважкої ваги. Раніше була ймовірність, що IBF вже зараз позбавить Олександра Усика титулу, щоб Хргович, як обов’язковий претендент, бився за повноцінний титул.

Попри те що Усик зберігає всі чотири пояси, але переможця бою Хргович – Дюбуа можуть перевести у статус повноцінного чемпіона у найближчі місяці. Рішення про це ще не ухвалено. Команда Усика попросила IBF зробити виняток і зберегти титул до бою-реваншу з Тайсоном Ф’юрі 21 грудня, щоб і у другому поєдинку на кону був статус абсолютного чемпіона світу у гевівейті.

19 травня Олександр Усик переміг британця Тайсона Ф’юрі, ставши абсолютним чемпіоном світу в гевівейті і вперше в історії об’єднавши чотири чемпіонські пояси – WBA, IBF, WBO, WBC.  Після бою з Ф’юрі Усика на два місяці відсторонили від боксу через травми, отримані на ринзі. Ліцензію відновлять після успішного проходження медогляду.
Джерело