“Це дуже зручна пастка для однієї зі сторін”: Чому витрати навпіл – несусвітня дурість

Ділити треба по-чесному.

"Це дуже зручна пастка для однієї зі сторін": Чому витрати навпіл – несусвітня дурість

На даний час спостерігається тенденція до рівності. Багато чоловіків говорять про необхідність ділити все порівну, включаючи не тільки фінанси, але й обов'язки. Вони вважають, що все має бути розділено порівну, щоб ніхто не почувався ображеним, інформує Ukr.Media.

Але якщо замислитися, хіба це чесно і справедливо? Здається, це зовсім не чесно. Це дуже зручна пастка для однієї зі сторін. Давайте розглянемо це на прикладах.

Юра був одним із тих чоловіків, який хотів усе ділити в сімейних стосунках. Ось пішов він якось за продуктами і сказав своїй дівчині Насті, що витратив на це 3000 гривень. З неї виходить 1500. Вона погодилася і віддала йому.

З цих продуктів вони приготували собі сніданок, обід, вечерю. Звісно, все на якийсь час, а не на один день.

Однак цікаво виходить, ділили вони 50/50, але він їсть у 2, а то й 3 рази більше. Але на це ми, звісно, заплющуємо очі. Хіба може бути якось інакше? Він же чесно запропонував ділити.

Якщо ми підемо далі, то в обов'язках буде точно те саме. Не секрет, що чоловіки не найакуратніші. Ми смітимо, не особливо звертаємо увагу на бруд. Та й прибиранням займаємося посередньо. Ось Юра з Настею знову поділили обов'язки. Половину квартири миє вона, а іншу половину він. Вона з чистячими миючими засобами, з відром і різним набором ганчірок. Він просто розмазав те, що було на підлозі, і сказав, що тепер там чисто.

У підсумку він більше смітив і менше прибирав. Але на папері це виглядає так, ніби все було поділено навпіл. І в разі розриву стосунків його не можна буде дорікнути. У чому? Він же все зробив, як і домовлялися. А ці нюанси ніхто не враховує.

Чоловіки можуть сказати, що у жінки більше косметики та засобів догляду за собою. Так, в цьому вони мають рацію. Тільки от нюанс, це в сімейному бюджеті не враховується. Такі витрати вона найчастіше бере на себе.

Чоловіки і жінки не можуть бути ідентичними. Ми можемо мати однакову цінність. Але повної схожості не буде ніколи. Навіть у питанні виховання дітей мати набагато більше розуміє, ніж батько. Та й участі з її боку з зрозумілих причин більше.

Ось що треба нам всім зрозуміти: Не варто намагатися зрівняти всіх і вся. Нехай кожен займається тим, що в нього виходить найкраще. Якщо ви добре готуєте, готуйте. Якщо прибирання дається вашій партнерці легше, нехай вона ним і займається. Не потрібно шукати компроміси, які тільки посилять конфлікти.

Не варто соромитися того, що ви чогось не вмієте або не хочете робити. Це цілком нормально. Не варто намагатися змінити себе, тому що так нібито потрібно. А кому потрібно і навіщо? Від цього нікому не стане легше. Замість цього краще зосередьтеся на своїх сильних сторонах і розвивати їх. Допомагайте іншим у тих галузях, де ви досягаєте успіху.

Так, погано, якщо ви в усьому безкорисні. Але тут і про стосунки тоді думати не варто. Все-таки до цього варто дозріти і підготуватися.

Чоловік від природи фізично сильніший за жінку. Тому йому слід займатися тим, що йому під силу. Звісно, він витрачає більше енергії і їсть більше. Неможливо харчуватися так само, як жінка. Тож коли ви кажете, що вас "об'їла" якась дама на побаченні, це звучить кумедно.

Давайте міркувати тверезо і спокійно. Враховуйте особливості і свої, і її. Не доводьте все до абсурду.

Рівність — це недосяжна утопія, яка навіть на папері здається неробочою системою. Але ось рівна цінність і рівні можливості — це вже інше питання. Але чи всі це розуміють?

Джерело