“Це шлях до розбитого корита, до якого ви мчите на шаленій швидкості”: Як перестати втрачати і зробити так, щоб гроші поверталися

Закон бумерангу.

"Це шлях до розбитого корита, до якого ви мчите на шаленій швидкості": Як перестати втрачати і зробити так, щоб гроші поверталися

Деякі з нас мислять поняттями дефіциту. Вони кажуть: "Мені винні грошей", "Я весь у боргах", "У мене ніяк не виходить заробити велику суму". Самі того не підозрюючи, вони запускають бумеранг безгрошів'я. Адже всі думки та дії, які ми робимо сьогодні, визначають завтрашній день. Це правильно для всіх сфер життя. Бумеранг долітає всюди і завжди, інформує Ukr.Media.

Як працює закон бумеранга

Суть закону бумеранга: що запускаєш, те й одержуєш.

Будь-які негативні думки відкривають чорну дірку, в яку зливається наша енергія. А можна було замість того, щоб вирощувати у себе цей негатив, подумати, які в мене точки зростання, компетенції, над чим мені треба попрацювати, що може стати моєю сильною стороною. Але людина, усвідомлено чи ні, приймає рішення направити всі свої сили в цю ментальну мороку. Що відбувається далі? Вони вертаються до нього назад.

Є емоції, які запускають бумеранг із найпотужнішою руйнівною силою.

Гнів. Особливо, коли він трансформується у бажання помститися. Запам'ятайте: люди, котрі хочуть нашкодити комусь, шкодять собі. Вони витрачають роки на те, щоб довести провину чужої людини замість того, щоб витратити цей час на себе, свій розвиток. Це шлях до розбитого корита, до якого вони мчать на шаленій швидкості.

Позиція жертви. Це ситуації, коли у всіх своїх невдачах люди звинувачують будь-кого, але тільки не себе. Але правда в тому, що будь-який програш, будь-яка помилка — це відповідальність виключно ваша. Ви ж не маріонетка, яку смикають за ниточки. У вас завжди є можливість відповісти "так" чи "ні".

Гординя. Страшний злочин, який замилює погляд. Коли людина відчуває себе вище за інших, світ обов'язково клацне її по носі.

Образа. Це коли людина сама випиває отруту, але чекає, що буде погано іншому. Звинувачуючи, людина спочатку перебуває у програшній позиції. Вона так само вручає всі права на своє життя кривднику. А ще образа створює сильну співзалежність. Поки ви вважаєте, що вас образили, обдурили, вчинили несправедливо, то створюєте дуже сильний енергетичний зв'язок, який руйнує вас. Тому що якщо навіть у іншої людини був злий намір, насамперед цю ситуацію бачите ви. Ви туди зливаєте енергію. Отже, насамперед вам вигідно грати в жертву. Енергетично це вас чіпляє, і ви зберігаєте цей повідець. Як тільки розриваєте зв'язок, то запускаєте новий потужний енергопотік.

Жадібність. Особливо вона страшна, якщо йдеться про присвоєння чужого. Наприклад, взяли кредит та не хочете виплачувати. Ви навіть не уявляєте, на що прирікаєте себе. Усього одне рішення перекреслює доступ до достатку як для самого позичальника, але й його дітей. Люди, які вирішують не заплатити, запускають потужну негативну програму. Вона переноситься на весь рід. Фінансовий бумеранг наздожене всіх. Навіть тих, хто в цьому не винний.

Ефект бумеранга є у всіх аспектах нашого життя. Починається він із голови. З того, що ви думаєте: покарати когось, прихопити чуже, відчувати себе вище за інших, включати жертву — все це повертається на вашу адресу.

Зрозумійте: бумеранг — це те, що ви випромінюєте. Якщо це негатив, всі сили йдуть на гру за чужими правилами, і у вас не залишиться енергії для квантового стрибка.

Як запустити бумеранг достатку

Закон бумеранга завжди будується на відносинах зі світом. Люди, які спочатку починають випромінювати негатив (скаржаться, заздрять, розпалюють ворожнечу, тягнуть ковдру на себе, включають гординю), не можуть розраховувати на велике життя. І навпаки, коли ваші думки звернені на свої вчинки, власне духовне зростання, світ "виштовхує" вас нагору, на новий рівень.

Щоб навчитися цьому та запустити бумеранг достатку, потрібно:

Відловлювати негатив та ставити собі правильні питання. Наше завдання — навчитися гальмувати токсичні думки і частіше запитувати себе: "Я зараз думаю про творення, подяку, заподіяння добра іншій людині чи навпаки?". Можна навіть почати з себе: завдавати добра собі.

Енергетично від'єднатися від негативного минулого. Навіть якщо хтось зробив пакість вам, постарайтеся домовитися з собою і зрозуміти, що це вибір тієї людини, а не ваш. Вам потрібно від цієї ситуації енергетично від'єднатися. Для початку можна написати листа кривднику, виплеснути туди прикрість і подяку миру за те, що показав ситуацію, в якій не треба "залипати". Як тільки ви скидаєте цю ношу, відчуваєте неймовірне полегшення.

Продукувати енергію подяки. Енергія подяк — одна з найпотужніших. Якщо ви хочете покращити якість життя, щоб життя цвіло і пахло, дуже важливо навчитися його запускати. Цю навичку можна тренувати за допомогою елементарних речей. Достатньо просто відчувати подяку за кожен прожитий день, за свою сім'ю. Навіть не найпозитивніші речі можуть викликати подяку, якщо ви побачите в них досвід. Є така чудова фраза: я вибираю енергію спокою та бачу позитивність ситуації. Коли ви починаєте дякувати людям, світу, ви не уявляєте, який потужний бумеранг запускаєте.

Багато людей не вміють проживати життя зі стану подяки. Тут домішуються такі моменти, як заздрість, знецінення всього, що отримуєш (досвід, результат).

Наприклад, людина прийшла навчатися, і у неї виникають бар'єри. Які завгодно: захворіла, народилася дитина, завал на роботі, щось технічно не виходить. Тоді мозок починає виправдовувати нас за бездіяльність, очорнюючи все довкола. Людина у якусь мить забуває, скільки корисного вона отримала.

Дуже важливо бути чесним із собою та взяти відповідальність за все, що трапилося. Можна продовжувати мусувати негатив, принагідно звинувачуючи обставини замість того, щоб бачити ситуацію, яка підсвічує ваші страхи, бар'єри.

Вибір завжди за вами — який бумеранг ви запустите сьогодні.

Джерело