Чим багаті люди відрізняються від простих смертних — сувора правда про успіх, про яку не прийнято говорити

Чому успіху в житті досягає не кожен.

Чим багаті люди відрізняються від простих смертних — сувора правда про успіх, про яку не прийнято говорити

Коли у багатих і знаменитих запитують, у чому секрет їхнього успіху, вони в один голос говорять про важку працю, наполегливість та неймовірні жертви. Вивчаючи біографії відомих людей, письменник Джефф Хейден знайшов 9 важливих особливостей, які відрізняють їх від решти, інформує Ukr.Media.

Успіху в житті досягає не кожен. Можна роками працювати без вихідних і при цьому ледве зводити кінці з кінцями, здобути три дипломи про вищу освіту та не зробити кар'єру, написати десяток бізнес-планів, але не запустити жодного стартапу.

Вони вірять у те, що їх успіх неминучій

Можна вірити в те, що в улюбленців удачі спочатку було щось, чого немає у нас самих: талант, ідеї, драйв, креативність, особливі вміння. Це не так. Більшість успішних людей йшли до успіху через помилки та втрати. Вони не здавалися і продовжували пробувати. Якщо ви хочете досягти визначних результатів, перш за все припиніть порівнювати себе з іншими. Виберіть мету та оцінюйте себе щодо наближення до неї.

Вони самі роблять вибір

Можна роками чекати, доки вас визнають, оберуть чи просунуть по службі. Це неконструктивно. Сьогодні завдяки інтернету та соцмережам можливості продемонструвати свій талант практично безмежні. Ви можете без будь-якої допомоги ділитися своєю музикою, створювати та просувати власні продукти та залучати інвесторів.

Виправдань бездіяльності немає. Припиніть боятися. Просто зробіть хоч щось.

Вони допомагають іншим

Наш успіх пов'язаний із успіхом інших. Висококласні менеджери допомагають підлеглим отримувати нові знання та запускати цікаві проєкти та в результаті досягають своїх цілей. Хороший консультант досягає успіху, допомагаючи клієнтам вирішувати їхні проблеми, а по-справжньому успішні компанії випускають потрібні продукти та надають відмінний клієнтський сервіс. Підтримуючи інших, ви наближаєтеся до свого успіху.

Вони знають, що переможе найтерплячіший

Хоч як парадоксально це не звучало, останній може стати переможцем. Це трапляється, коли у конкурентів не витримують нерви і вони йдуть, здаються, зраджують свої принципи і забувають про свої цінності. Конкуренти можуть бути розумнішими, освіченішими, багатшими, але вони програють, бо не можуть дійти до кінця.

Іноді має сенс відмовитися від ідей та проєктів, але не можна відмовлятися від себе. Якщо ви вірите, що робите, не здавайтеся.

Вони роблять те, чого інші не хочуть робити

Успішні люди йдуть туди, куди ніхто не хоче йти, і бачать можливості там, де інші бачать лише труднощі. Попереду тільки вибоїни та шипи? Тоді вперед!

Вони не займаються нетворкінгом, а будують реальні відносини

Іноді нетворкінг — це просто гра у числа. Ви можете зібрати 500 візитних карток на різних заходах та завести 5000 друзів в соціальних мережах, але це ніяк не допоможе вам у бізнесі. Вам потрібні реальні зв'язки: люди, яким можете допомогти і які вам довіряють.

Коли ви щось робите, сфокусуйтеся не на тому, що ви отримаєте, а на тому, що ви можете дати іншим. Лише так можна побудувати справжні, міцні та тривалі відносини.

Вони роблять, а не тільки міркують і планують

Стратегія — це продукт. Успіх досягається не через планування, а внаслідок діяльності. Розвивайте ідею, створюйте стратегію і якнайшвидше випускайте продукт. Потім отримуйте зворотний зв'язок — і покращуйте.

Вони знають, що роль лідера треба заслужити

Справжні лідери надихають, мотивують та дають людям відчути власну цінність. Лідери — це ті, за якими йдуть не тому, що треба, а тому, що хочеться.

Вони не розглядають успіх як стимул

Вони роблять те, у що вірять, і працюють на межі можливостей не тому, що хтось сказав їм, що вони отримають гроші та визнання. Вони просто не вміють інакше.

Джерело