Чотирьох так званих правоохоронців з Луганщини, які служать окупантам, судитимуть за державну зраду | Кримінал

Прокурори Луганської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно чотирьох правоохоронців за фактами державної зради.

Розслідуванням встановлено, що після повномасштабного російського вторгнення обвинувачені, які проходили службу на території Старобільщини, зрадили присязі та перейшли на бік ворога.

Серед фігурантів ‒ старший інспектор сектору адміністративної практики і поліцейський з обліку та збереження речових доказів та озброєння відділення поліції № 2 Старобільського райуправління поліції ГУНП в Луганській області, кінолог відділу режиму і охорони ДУ «Старобільський слідчий ізолятор» та головний інспектор відділу організації профілактичної роботи Старобільського районного управління ГУ ДСНС.

Вони вступили до так званих «Марківського і Міловського райвідділів внутрішніх справ мвс лнр», «Старобільського слідчого ізолятору увп мвс лнр» та «самостійної державної пожежно-рятувальної частини-54 мнс лнр» відповідно.

Пройшли співбесіду та присягнули на вірність агресору. Обійняли рядові посади в незаконних правоохоронних органах.

Фігуранти виконують накази і розпорядження керівництва окупаційної адміністрації рф, а також підтримують агресію проти України.

Усіх обвинувачених оголошено в розшук.

За матеріалами Луганської обласної прокуратури

Джерело