Цуренко пройшла до третього кола Australian Open і зіграє проти другої ракетки світу з Білорусі

Цуренко пройшла до третього кола Australian Open і зіграє проти другої ракетки світу з Білорусі

Фото: Getty Images

Українська тенісистка Леся Цуренко пройшла до третього кола Australian Open 2024. Вона переграла іспанку Ребеку Масарову (№91 WTA) у двох сетах – 6:3, 6:4. Після перемоги Цуренко піднялася на 5 сходинок у рейтингу WTA – з 33-го на 28 місце.

Цуренко повторила особистий рекорд на Australian Open. Тенісистка друге в кар’єрі дісталася третього кола змагань Відкритого чемпіонату Австралії. Вперше це сталося у 2013 році, тоді Цуренко поступилася данській тенісистці Каролін Возняцкі.

У наступному раунді Цуренко зіграє з чинною чемпіонкою Australian Open білорускою Аріною Соболенко (№2 WTA), яка виступає у статусі нейтральної спортсменки.

Australian Open триватиме до 28 січня. Володар титулу в минулому році серед чоловіків – сербський тенісист Новак Джокович, серед жінок – білоруска Аріна Соболенко. Чотири українські тенісистки пройшли перше коло Australian Open – 2024, три – вилетіли. Боротьбу на турнірі продовжать Еліна Світоліна, Марта Костюк, Леся Цуренко і Даяна Ястремська. Вибули після першого кола Ангеліна Калініна, Юлія Стародубцева та Дар’я Снігур. 18 січня Еліна Світоліна (№23 WTA) зіграє проти Вікторії Томової з Болгарії (№70 WTA).

Джерело