Даяні Ястремській під час пресконференції зателефонував тато

Даяні Ястремській під час пресконференції зателефонував тато

Фото: instagram.com/dayana_yastremskay

Під час післяматчевої прес-конференції до Даяни Ястремської на мобільний телефон зателефонував її батько, щоб поцікавитися, чи виступатиме вона на змаганнях у Лінці. Його дзвінок розсмішив тенісистку.

– Вибачте. Батько. Я думаю, йому цікаво… Він хоче поговорити зі мною, я думаю про плани та інше. Планую поїхати до Лінцу, тому ми вирішуємо зараз. Так, про що я говорила… Я не знаю, – засміявшись, сказала Даяна.

У Instagram Ястремська подякувала всім за підтримку, віру та мотивацію у боротьбі. Незважаючи на відсутність перемоги сьогодні, вона наголосила на неймовірних емоціях та атмосфері на турнірі. Також тенісистка зазначила, що ці перемоги та емоції належать не лише їй, а й усій Україні. Також Ястремська згадала свого дідуся, котрий помер дев’ять місяців тому, зазначивши, що він відкрив їй двері в життя тенісу, і впевнена, що він пишається нею.

25 січня Ястремська програла півфінал 0:2 (4:6, 4:6) китайській тенісистці Цінь Вень Чжен. У першому сеті Ястремська взяла медичний тайм-аут, але не змогла змінити хід матчу, який тривав 1 годину 37 хвилин. Еліна Світоліна змушена була вийти з Australian Open-2024 через біль у спині під час матчу четвертого кола проти 19-річної чеської гравці Лінди Носкової.

Даяні Ястремській під час пресконференції зателефонував тато

(з 07:41 хвилини)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dayana Yastremska (@dayana_yastremskay)

Джерело