До 12 лютого включно ще можна подати документи на участь у роботі Координаційної ради з питань ВПО при виконкомі

До 12 лютого включно  ще можна подати документи на участь у роботі  Координаційної ради з питань ВПО при виконкомі

Охочі брати участь у роботі Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Житомирської міської ради можуть ще подати документи.

 Робоча група, що займається підготовкою  установчих зборів з формування складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті, оголосила додатковий термін прийняття документів.  На  вебсайті Житомирської міської ради відповідна інформація міститься у розділі «Оголошення».

Зазначено, що до складу Координаційної ради можуть входити громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Житомирської міської територіальної громади, в тому числі громадяни, які зареєстровані як ВПО на території Житомирської міської територіальної громади, та/або є представниками суб’єктів господарювання, що перемістилися на територію вказаної громади внаслідок військової агресії російської федерації проти України та сплачують податки до бюджету Житомирської міської територіальної громади, та/або є представниками місцевих, регіональних, національних громадських організацій, міжнародних фондів, які реалізують проєкти у сфері захисту прав ВПО.

       Документи, які необхідно подати:

Заява у довільній формікопії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копії документа про освіту; мотиваційний лист кандидата; відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;  копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи; письмової згоди на обробку персональних даних; виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; відомостей з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про переміщення (зміну місцезнаходження) суб’єкта господарювання на територію Житомирської міської територіальної громади після 24.02.2022 року та документальне підтвердження сплати податків до бюджету Житомирської міської територіальної громади (для представників переміщеного бізнесу); інформації про досвід діяльності громадського об’єднання у сфері захисту прав ВПО (для громадських об’єднань).

Документи треба подати до департаменту соціальної політики Житомирської  міської  ради (площа Польова, 8, каб. 211 (E-mail [email protected]).

 Це можна зробити до 12 лютого 2024 року включно щоденно, крім суботи та неділі.  Час —  09:00 — 16:00. Обідня перерва   — 12:30 год. 13:30.

Засідання робочої групи з підготовки установчих зборів з формування складу Координаційної ради  з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Житомирської міської ради планують провести 15 лютого 2024 року.

 Якщо цікавить якась інформація — звертайтесь за номером: 067 4117989.

Джерело: Житомирська міська рада