До чого падає кулькова ручка: прикмети і забобони

Зверніть увагу на колір чорнила.

До чого падає кулькова ручка: прикмети і забобони

Без такого непомітного канцелярського аксесуара, як кулькова ручка, важко уявити собі життя сучасної людини. Незважаючи на те, що цей предмет з'явився в нашому побуті відносно недавно, його вже оточують всілякі прикмети та забобони, інформує Ukr.Media.

Вважається, що не слід довіряти людині, яка простягає ручку для підписання документа лівою рукою. Якщо ж вам взагалі відмовилися позичити свій Паркер, посилаючись на його відсутність, то не варто розраховувати на дружелюбність жадібного індивіда. Довелося купувати письмову приналежність? Пам'ятайте, що розплатитися за неї слід обов'язково металевими грошима, щоб удача проявила прихильність. В іншому випадку, тобто при оплаті купюрами або карткою, вам не уникнути фінансових проблем. Якщо вам подарували кулькову ручку, слід радіти. Адже такий презент гарантує прихильність начальства та швидке просування кар'єрними сходами.

А що слід думати, якщо канцелярський атрибут раптом опинився на підлозі? Виявляється, така подія віщує появу начальства. Якщо ви бажаєте підготуватися до наслідків візиту заздалегідь, зверніть увагу на колір чорнила.

Падіння чорної кулькової ручки віщує не лише появу керівника, а й відмінну «головомийку» за допущені службові промахи. Якщо на підлозі виявилася ручка з синім чорнилом, то приходу шефа також не уникнути. Проте рознесення буде влаштовано комусь іншому, але у вашій присутності. Сидіть тихіше миші і намагайтеся не потрапити під гарячу руку. На паркет чи лінолеум шльопнулася червона ручка? В цьому випадку будьте впевнені, що начальство з'явиться з добрими новинами про відпустку або майбутню премію і не зверне уваги на допущені вами помилки в роботі.
Джерело