До чого порвався гаманець: прикмета чи випадковість

Чому не можна використовувати рване портмоне.

До чого порвався гаманець: прикмета чи випадковість

Мало хто в наші дні може обходитися без портмоне або гаманця. Їх купують у подарунок собі коханому, родичам або друзям. При цьому жінки зазвичай оцінюють зовнішній вигляд виробу, а чоловіки віддають перевагу практичним, зручним і солідним моделям. Але незалежно від форми, кольору, розміру і матеріалу гаманець покликаний насамперед виконувати свою основну функцію, тобто служити сховищем для грошей, інформує Ukr.Media.

У цій якості він не тільки береже наші доходи, але також має містичні здібності їх збільшувати або скорочувати. Наприклад, дороге і містке портмоне з престижного магазину привертає купюри набагато ефективніше, ніж його дешевенький побратим зі шкіри дерматину, куплений на ринку. Згідно з вченням фен-шуй, не рекомендується купувати гаманці синьо-зелених відтінків води, інакше гроші витікатимуть із них зі швидкістю водоспаду. Пам'ятайте, що витрати збільшують старі чеки, квитки та інший паперовий мотлох, які зберігаються в портмоне.

Зовсім уже неприпустимо користуватися потертим або рваним гаманцем. Такий пошарпаний екземпляр гарантовано відлякає не тільки справжнє багатство, але навіть і невеликий достаток, змусивши вас рахувати копійки від зарплати до зарплати. Його слід негайно відправити в сміття, і придбати гідне сховище для солідного вмісту.

Джерело