ДОТ оголосив нові закупівельні процедури на постачання харчування для армії

«Державний оператор тилу» оголосив нові процедури на закупівлю харчування для Збройних Сил України, виконуючи рішення Шостого апеляційного адміністративного суду.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони України.

Згідно з рішенням суду, з вимог до постачальників були виключені, зокрема, норми щодо:

  • заборони участі в торгах тих постачальників, які не виконали свої зобов’язання перед Міністерством оборони України в 2022-2023 роках
  • наявності щонайменше 15 складів для забезпечення безпекових вимог

«Зараз ключова задача «Державного оператора тилу» — забезпечити безперервність постачання продуктів харчування для військових у другому кварталі 2024 року», — зазначили у Міноборони.

Підвищення керованості, підзвітності та прозорості процесів досягатиметься за рахунок ІТ-системи для збору заявок на постачання продуктів харчування військовим частинам, розробленою командою держпідприємства.

«Перерви у постачанні через ситуацію зі скасуванням торгів не буде», — зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони впровадило низку змін у системі забезпечення харчуванням Збройних Сил України, щоб зробити її прозорішою та зменшити корупційні ризики.

Джерело