Ексгравець Карпат отримав громадянство РФ і назвав українців токсично налаштованими

Ексгравець Карпат отримав громадянство РФ і назвав українців токсично налаштованими

Фото: wikipedia.org

Експівзахисник львівських “Карпат” та збірної Чорногорії  Младен Кашчелан отримав російське громадянство.  В інтерв’ю російським ЗМІ він також заявив про «токсичних українців», пише УНІАН.

– У 2009 році я грав в Україні, в “Карпатах”. В мене залишилися негативні спогади. Там усі були дуже токсично налаштовані до іноземців. Я переймався, що в РФ буде те саме, але там все по-іншому, – заявив футболіст.

За словами спортсмена,  він із дружиною пов’язують своє майбутнє саме з цією країною, тому і вирішив отримати паспорти РФ.

Младен Кашчелан у 2009 році підписав 3-річний контракт із львівськими “Карпатами”. Він зіграв за клуб чотири офіційні матчі. 41-річний чорногорець грає за “Арсенал” з російської Тули.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну в країну не повернулось, станом на початок лютого поточного року, 317 спортсменів. Серед них футболісти Артем Довбик, Анатолій Трубін, Ілля Забарний, Михайло Мудрик та Артем Громов, які грають у зарубіжних клубах. Також у списках тих, хто прострочив дозволені строки перебування за кордоном, значаться кікбоксер Станіслав Білокінь, легкоатлет Олексій Кас’янов та багато інших.  СБУ затримала «крота» ФСБ, який намагався влаштуватися до поліції для того,  щоб шпигувати за «Гвардією наступу» та підрозділами ЗСУ. 
Джерело