Фраза яку варто повторювати щоранку, щоб збувалося бажане

Чари афірмацій.

Фраза яку варто повторювати щоранку, щоб збувалося бажане

Багато людей має погану звичку: перед важливими подіями накручувати себе, налаштовуючись на свідомо негативний результат. Дехто це робить із банального забобону: треба сподіватися на краще, а готуватися до гіршого. Але є у психології ефективніший прийом, інформує Ukr.Media.

Афірмація — коротка ствердна фраза, спрямована на вироблення позитивної звички або установки. Один із способів самонавіювання, що допомагає у прямому розумінні "запрограмувати" себе на успіх.

«Досягнення максимуму»

Так називається книга Брайана Трейсі, яка дала відповіді на дуже багато питань. Історія автора виявилася напрочуд схожою на історію багатьох людей: дитинство в сім'ї, де щоденною установкою була фраза: "у нас немає на це грошей".

До певного віку кожна дитина щиро вірить у слова батьків. А до моменту, коли починає у чомусь сумніватися, установки міцно осідають у підсвідомості. Не полінуйтеся прочитати книгу, дуже рекомендуємо.

Чари афірмацій

Вам необов'язково вірити в них. Поставте експеримент самостійно. Виберіть будь-яку ствердну фразу, яка сподобається найбільше, і щодня її вимовляйте кілька разів, протягом місяця. А паралельно записуйте те, що відбувається.

Один чоловік любив повторювати афірмацію: «Я вірю, що сьогодні зі мною станеться щось чудове». Декілька років ранок починався у нього саме з неї. І це завжди спрацьовувало. Зараз він навіть не пам'ятає, коли останній раз день складався тільки з буденних подій. Він каже, що кількість дивовижних речей, що відбуваються довкола, просто зашкалює.

Чому це працює

Навіть якщо з дитинства батьки заклали у вас установки на бідність та невдачі, то афірмації здатні запустити зворотний процес: налаштувати свідомість на позитив, впевненість у собі, успіх. Багаторазове регулярне повторення сповненої життя фрази перетворюється на звичку. Розвивається прагнення їй слідувати та відповідати. Те, що спочатку здається недоступним, поступово стає нормою.

При складанні особистих афірмацій не можна використовувати слова "я хочу, я мрію і т.п.". Тільки 100% твердження у реальному часі: «я завжди отримую те, що мені потрібне».

Написати власну установку не так і просто, тому радимо для початку скористатися готовими та перевіреними. Знайти їх у мережі неважко.

Нам дуже хочеться вірити, що ця публікація принесе у ваше життя чаклунство. І магію афірмацій ви використовуватимете як щоденний інструмент для самовдосконалення, розвитку лідерських якостей, виховання сильної особистості.

Джерело