Гроші приходять до тих, хто знає та дотримується цих грошових законів

Є закони Всесвіту, є закони Карми, а є закони притягування грошей.

Гроші приходять до тих, хто знає та дотримується цих грошових законів

Гроші — це та ж енергія, тільки тонша, вразлива. І вона має свої закони, які необхідно знати і дотримуватися, щоб наповнити своє життя цією енергією. Адже бути багатим зовсім не соромно, як нас навчали у дитинстві, інформує Ukr.Media.

Закон перший: гроші без енергії, цілі та наміру — лише папірці

Нагадаємо вам одну просту істину: самі по собі гроші — це просто папірці чи цифри на банківському рахунку.

Тільки енергія мети та наміри приваблює їх у наше життя. Можна скільки завгодно візуалізувати образ нового мерседеса, аж до запаху шкіряних чохлів і звуку клаксона, він не з'явиться у вашому житті. Доки ви не будете чітко уявляти, яка сума потрібна для його придбання і не відчуєте твердий намір стати власником цього чудового автомобіля.

Розумієте, про що річ? Сфокусуйтесь на цілі, на своєму намірі, і Всесвіт неодмінно знайде спосіб здійснити задумане, надіславши вам необхідну суму. Не міркуйте, як це станеться. Все одно не вгадаєте. Просто поставте собі за мету та рухайтеся до неї.

Звідси плавно випливає другий закон.

Закон другий: відкиньте непотрібну скромність і дозвольте собі більше

У Всесвіті все, до банального, просто: нам дається лише те, що дозволяємо собі мати.

Давайте на чистоту: мало хто вміє жити тут і зараз, не відкладаючи нічого до особливого дня. «На вихід» міцно ввібралося в нашу свідомість. Ми весь час чекаємо якогось міфічного дня, щоб одягнути гарну сукню, дозволити собі якісь пустощі, сходити в ресторан. А в інші дні задовольняємося чимось скромним, транслюючи у Всесвіт ні що інше, як свою невибагливість. Про які мільйони може йтися, якщо головний девіз «і так зійде»?

Запитаєте, до чого тут гроші, бажання, цілі? Зв'язок очевидний: невибаглива людина і в бажаннях дуже скромна. Повірте, скромність — не найкраща якість, особливо щодо самого себе.

Зупиніться, припиніть доводити Всесвіту, що ви не варті всього найкращого щодня, щохвилини! Заявіть на весь голос, що у вас є грандіозні плани і вам потрібно багато грошей на їх здійснення. Повірте, це працює краще будь-яких ритуалів і ви їх обов'язково отримаєте.

Закон третій: поважайте, але не зациклюйтесь

Цілком можливо, ви все ще з недовірою ставитеся до твердження, що вселенських благ вистачить на всіх, її достаток безмежний, а можливості важко уявити навіть у найсміливіших мріях.

Але Всесвіт — вкрай об'єктивний і вимагає шанобливого ставлення до грошей. Заберіть зі свого лексикону безглузді слова бабло, бабоси, капуста, мані. Вслухайтеся, як огидно вони звучать! Навряд через такі висловлювання Всесвіт захоче поділитися з вами своєю енергією.

Не заощаджуйте на гаманці, купіть вашим грошам гарний будиночок, в якому їм не доведеться сидіти, зігнувшись у три смерті. Нехай там буде комфортно. А дістаючи або складаючи купюри в гаманець, частіше промовляйте подумки: «Гроші люблять мене, вони йдуть до мене із задоволенням».

Навчіться зустрічати їх з радістю і без жалю розлучатися. Не треба над ними трусити, боячись витратити копійчину. Не варто забивати голову тривожними думками про борги. Радійте з того, що у вас є! Чим легше ви ставитеся до грошей (не плутайте з марнотратством), тим більше їх стає у вашому житті.

Не збирайте гроші з однією лише метою «щоб були», радіючи кожній копієчці. Так втратите, і не лише накопичене.

Здається простота цих законів оманлива. У них криється неймовірна сила. Вони допомагають позбавитися внутрішніх блоків, які наглухо зачиняють двері в наше життя перед самим носом грошової енергії. Пам'ятайте про це і нехай ваші двері відкриються навстіж!

Джерело