Голову ВЛК у Києві викрили у продажі довідок з вигаданими хворобами

Голову ВЛК у Києві викрили у продажі довідок. Джерело фото: kyiv.gp.gov.ua

Голові Овідіопольської позаштатної військово-лікарської комісії військово-лікарської комісії у Києві прокуратура висунула підозру у сприянні у незаконному переправленні осіб через державний кордон України, за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний разом зі співучасниками підшуковували громадян України, які хотіли незаконно перетнути державний кордон України та за гроші виготовляли довідки військово-лікарської комісії з вигаданими хворобами, які в подальшому надавали можливість перетину державного кордону.

Вартість такої послуги коштувала 5500 доларів США за довідку.

Так, у грудні 2023 року підозрюваний разом з лікарем «на замовлення клієнта» за 5500 доларів США незаконно виготовили довідку військово-лікарської комісії та тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, які дозволяли йому безперешкодно перетинати державний кордон України.

Тоді у вказаному кримінальному провадженні було повідомлено про підозру лікарю однієї з лікарень Одещини у сприянні у незаконному переправленні осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 К України).

Наразі у цьому ж кримінальному провадженні повідомлено про підозру голові Овідіопольської позаштатної військово-лікарської комісії.

Слідчими задокументовано факти передачі фігурантам грошей та виготовлення ними підроблених документів.

Читайте у АрміяInform, як оскаржити висновок ВЛК: покрокова інструкція.

Джерело