165 тисяч переглядів сторінок з профілями колаборантів здійснили користувачі сайту «Хочу к своим», який тиждень тому презентували Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими разом з ГУР, СБУ та Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Про це повідомило 1 серпня Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
За даними ГУР, найбільше українців зацікавили такі колаборанти: Ангеліна Довбня, Дмитро Коляденко, Владислав Козєєв, Володимир Музика, Максим Боковенко.
Окрім цього, 1 колаборант вже був обміняний на українця під час обміну 17 липня. Тоді проєкт ще працював в тестовому режимі.
Ще 1 колаборант припинив співпрацю з ворогом завдяки проєкту.
Одразу 7 потенційних колаборантів перевіряються завдяки отриманій інформації від уважних громадян.
А 7 росіян виявили бажання поїхати в росію (над цими кейсами працюють представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини).
В ГУР нагадують, що якщо ви з тієї чи іншої причини досі співпрацюєте з ворогом, у вас є шанс припинити цю діяльність на визначених умовах. Для цього потрібно заповнити спеціальну анкету на сайті «Хочу к своим» і чітко виконувати отримані інструкції.
При цьому, якщо ви маєте якусь інформацію про діяльність ворожих агентів, діліться нею з проєктом. Для цього також потрібно заповнити спеціальну анкету на сайті.
Як повідомляла АрміяInform, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Служба безпеки України та Секретаріат уповноваженого з прав людини презентували спільний державний проєкт — «Хочу к своим», який сприятиме поверненню українців з російського полону.
Залиште відповідь