«Я маю ПРАВО на життя»: Всеукраїнський конкурс есе та малюнків для школярів

«Я маю ПРАВО на життя»: Всеукраїнський конкурс есе та малюнків для  школярів

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Метою конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропагування європейських цінностей і демократичних принципів.

Конкурс проводять серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) учасників конкурсу до 17 червня 2024 року можна надіслати поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології). Есе учасників – на електронну адресу: [email protected].

Підсумки конкурсу підбиватимуть у вересні 2024 року з організацією відповідної виставки робіт і нагородження переможців і призерів. За додатковою інформацією звертатися до організаційного комітету за телефоном: 0960360415.

 

Джерело: Житомирська міська рада