“Якщо гроші витікають, як вода через решето”: Як зрозуміти, що на вас грошове псування

Ознаки псування можуть проявлятися в різних аспектах життя.

"Якщо гроші витікають, як вода через решето": Як зрозуміти, що на вас грошове псування

На роботі не хочуть підвищувати зарплату, а доходи починають різко падати — головна характеристика псування, інформує Ukr.Media.

Найчастіше сильне псування наводять на серйозніші речі, ніж кар'єра і доходи, але, якщо ви перейшли комусь дорогу, займаючись своєю роботою, то ця людина може навести псування на ваші фінанси.

Вона характерна тим, що раптово у вас з'являється багато непотрібних витрат, на роботі не хочуть підвищувати зарплату, а ваші доходи починають різко падати. Існує кілька ознак того, що на ваші фінанси навели порчу.

Вам передавали непотрібні речі неприємні люди або ви знайшли підклад

Псування на гроші передається через матеріальні речі. Це означає, що ви доторкнулися до предмета, на який було накладено псування. Згадайте, чи не дарували вам подарунків неприємні вам люди. Або вони могли віддати вам непотрібний предмет, а ви з радістю взяли.

Також псування на гроші наводять за допомогою підкладів, але воно передається тільки в тому разі, якщо ви його помацали голими руками. Ви могли знайти якусь річ на вулиці або помітити шпильки у дверних одвірках. Якщо з вами таке траплялося, і ви позбулися підкладів неправильно, то на вас могло спрацювати грошове псування.

Крадіжка або шахрайство

Ці речі належать до наслідків псування. Якщо ви наривалися на шахраїв і віддавали їм свої гроші або вкладалися в бізнес, а вас обманювали, то ви могли діяти під впливом грошового псування. Річ у тім, що ви несвідомо могли наробити дурниць через те, що на вас подіяла темна магія.

Те ж саме стосується і крадіжки. Ви могли завжди надійно замикати квартиру, ставити сигналізацію, але якимось чином злодюжки все одно проникли й забрали цінні речі. Це — наслідки псування.

Небажання заробляти

Ще однією ознакою псування є прийняття того, що ви нічого не можете. Ви втрачаєте гроші й виходите з енергетичного потоку. Вас можуть зломити невдачі й непередбачені витрати, але ви не намагаєтеся примножити свій дохід як раніше. Людина, у якої раніше були мрії та цілі, погоджується жити на копійки й існувати у світі, який вона раніше засуджувала. Важливо в цей момент не опустити руки, інакше порча діятиме доти, доки не зламає вас.

Джерело