Ярослава Магучіх разом із Неймаром стала обличчям світового кампейну Puma

Ярослава Магучіх разом із Неймаром стала обличчям світового кампейну Puma

Фото: puma.com

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала обличчям світового кампейну “FOREVER.FASTER: Розкрий свою суперсилу” від бренду Puma. Окрім українки, у кампанії також знялися й інші “швидкі” світові спортсмени: футболісти Неймар-молодший, Джек Гриліш, Кай Гаверц та Даніель Карвахаль, баскетболісти ЛаМело Болл та Бріанна Стюарт, легкоатлети Арман Дюплантіс, Шеріка Джексон та Фелікс Стронг. Про це йдеться на сайті бренду.

Слоган кампанії спрямований надихати людей продовжувати рухатися лише вперед. FOREVER – культура, яка транслює важливість постійного самовдосконалення. FASTER – новий етап розвитку спорту, коли інновації переплітаються із модою, а швидкість – із постійним рухом.

У колекції представлені кросівки (від 5790 гривень), футболки (1190 гривень), шорти (від 1390 гривень), бра (1390 гривень), пуловери (2990 гривень), куртки (від 2690 гривень) та худі.

Магучіх є головною претенденткою на “золото” на Олімпійських іграх у Парижі. Раніше НОК України назвав Ярославу найкращою спортсменкою 2023 року. Вона є амбасадором бренду Puma в Україні з 2017 року. В Instagram на стрибунку підписано понад 180 тисяч людей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від PUMA (@puma)

Джерело