Євро2024: Україна та Грузія в очікуванні дива

Євро2024: Україна та Грузія в очікуванні дива

Фото: REUTERS

На турнірі – останній день ігор групового етапу. Дві групи «Е» та «F» закривають цю частину розіграшу. Має бути чотири поєдинки, які остаточно визначають список учасників 18 фіналу. Головний з них для українських уболівальників – гра нашої національної збірної з командою Бельгії. У групі склалася рідкісна ситуація, коли у всіх чотирьох команд у скарбничці однакова кількість очок – по три. У підопічних Реброва позиція найскладніша. По-перше, нам належить зіграти з найрейтинговішим суперником, якому теж потрібно добиватися позитивного результату. По-друге, різниця забитих м’ячів в України найгірша (-2) і у разі підсумкової рівності очок саме наша збірна опиниться на останньому місці у групі. Тобто покине турнір уже сьогодні. По-третє, в іншій парі Румунія-Словаччина, суперників влаштує і нічия (і напевно вони до неї прагнутимуть). Висновок очевидний – потрібно лише вигравати.

У групі “F” своя інтрига. Чи зможе Грузія у своєму дебютному Євро стрибнути вище за голову і вийти з групи? Для цього потрібно брати очки з лідером «четвірки F» – Португалією. У другому поєдинку між Туреччиною та Чехією є мотивація викладатися по повній обох командах. Це потенційна боротьба за друге місце у групі, а для Чехії ще й ризик опинитися на останньому місці та автоматично залишити турнір. Буде жарко та цікаво. Але чи вистачить в українців запалу та емоцій після поєдинку у Штутгарті?

Конкретно

Хто: Україна – Бельгія

Де і коли: Штутгарт, 19:00

Хто: Словаччина – Румунія (група Е)

Де і коли: Франкфурт, 19:00

Хто: Чехія – Туреччина (група F)

Де і коли: Гамбург, 22:00

Хто: Грузія – Португалія

Де і коли: Гельзенкірхен, 22:00

А в цей час

На чемпіонаті визначились перші пари 1/8 фіналу. 29 червня у Берліні зіграють Швейцарія та Італія (початок гри о 19-00), а в Дортмунді Німеччина з Данією (22-00)

Де дивитись?

Поєдинки Євро-24 в Україні транслюються на двох платформах – MEGOGO (офіційний транслятор ігор у нашій країні) та “Суспільне”. На MEGOGO перегляд доступний за підписками “Максимальна” та “Спорт”. Матчі збірної України можна буде переглянути також за передоплатою “Оптимальна”. Почути репортажі поєдинків можна на Радіо Промінь.

Якщо ж у вас вимкнули світло, можна стежити за поєдинками, скориставшись нашими порадами.

Джерело