ІТ-коаліція: Данія надає 91 млн данських крон для розвитку кіберзахисту в Міноборони та ЗСУ

Данія виділяє 91 мільйон данських крон (12 млн євро) на розбудову та розвиток кібербезпеки та оборони у Збройних Силах України та Міністерстві оборони України.

Про це повідомляє Міністерство оборони Данії.

«Вчора Данія та інші члени ІТ-коаліції підписали угоду про співпрацю у зв’язку із засіданням Контактної групи з питань оборони України. У зв’язку з цим Данія жертвує 91 мільйон данських крон на пріоритетні кіберпроєкти в ІТ-коаліції, які сприятимуть зміцненню загального кіберзахисту Збройних Сил України, — йдеться у повідомленні.

Міністр оборони Данії Лунд Поульсен зазначив, що з початку широкомасштабного вторгнення країна зробила значний внесок у боротьбу за свободу України, зокрема в кіберсфері.

«Ми неодноразово доставляли пожертви на підтримку кіберзахисту та критично важливої ІТ-інфраструктури в Україні. Тому також природно, що ми робимо свій внесок у підтримку України у сфері, де ми вже активні», — сказав він.

У ІТ- коаліції також беруть участь Естонія, Люксембург, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди та Україна.  А надали коаліції фінансові пожертви Данія, Естонія та Люксембург.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони закликає іноземних партнерів долучатися до проєктів ІT-коаліції.

Джерело