Юрій Ігнат: російські літаки вже не так часто з’являються на лінії фронту, А-50 взагалі ближче до Ростова

Ворожа авіація зменшила активність на тих ділянках фронту, де в останні дні українські сили ППО збили кілька винищувачів.

Про це заявив речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

«Ворог на тих ділянках фронту, де було уражено російські літаки, не так часто з’являється, не так близько підлітає», — сказав Юрій Ігнат.

Він додав, що літак дальньої радіолокаційної розвідки А-50 взагалі тримається вже ближче до Ростова, тому що росіяни бояться використовувати цю техніку близько до українських кордонів.

На питання про те, які засоби ураження застосовували Сили оборони для збиття ворожих літаків, Юрій Ігнат не став конкретизувати.

«Всі знають, що це за інструмент. Не будемо називати його вголос, але добре, що він у нас є. Було б добре, щоб таких інструментів було більше для прикриття лінії фронту», — сказав речник.

Водночас за його словами, в останні тижні ворог дуже серйозно активізував авіацію із застосуванням КАБів, в тому числі для ударів по Авдіївці Також активно застосовує штурмову авіацію.

Як повідомляла АрміяInform, 19 лютого Повітряні Сили Збройних Сил України знищили два російські літаки, які завдавали ударів керованими авіабомбами по позиціях наших військ.

За останні три дні знищено вже шість російських літаків.

Джерело