Житомиряни заборгували понад 358 млн грн за тепло – ЖТКЕ

 • Житомиряни заборгували понад 358 млн грн за тепло – ЖТКЕ

  • Фото: ілюстративне
  • 1 березня, 2024 15:56

  Загальний борг населення перед ЖТКЕ наразі становить понад 358 млн грн.

  Такі дані 1 березня опублікувало КП “Житомиртеплокомуненерго”.

  “Тож продовжуємо претензійно-позовну роботу з боржниками. За минулий рік ми подали до суду 590 позовів про стягнення боргів і 36 в січні цього року. Загальна сума позовних вимог становить понад 24 млн грн. З тими позовами, що були подані у попередні роки суди міста за минулий та початок цього року розглянули та винесли рішення по 1400 справам. 98% рішень ухвалені на користь ЖТКЕ. Документи по них вже були передані виконавцям”, – повідомляє ЖТКЕ.

  Йдеться про боржників, які накопичили боргів на десятки тисяч гривень. Частина з них виїхала за кордон та заробляє гроші здаючи квартири, при цьому не розраховуючись за послуги теплопостачання.

  “Оплата за опалення займає досить велику частину в комунальних платежах, тож ми пішли на зустріч споживачам, які хочуть зробити реструктуризацію боргів. По кожній такій заяві рішення приймається індивідуально, термін договору реструктуризації складає до 3 років. Робота з боржниками – наше зобов’язання полегшувати тягар на міський бюджет, який дотує підприємство через те, що маємо економічно не обгрунтований збитковий тариф. Тож продовжуємо працювати в цьому напрямку”, – зазначають в КП.

  Житомиряни заборгували понад 358 млн грн за тепло – ЖТКЕ

  Фото: ЖТКЕ

  Джерело