Про це йшлося на позачерговій сесії міськради.
Собівартість електроенергії у таких установках менша, ніж у генераторів. Ще одна перевага таких станцій в тому, що скільки електроенергії вони виробляють, стільки ж виготовляють і теплової. Така станція працює орієнтовно 64 тисячі годин до капремонту. Такий її гарантійний термін.
Житомир уже має дві такі станції від USAID
«Одна така станція вже змонтована і стоїть в режимі гарячого пуску: постійно підтримується температура на рівні 56градусів в системі охолодження, щоб у будь який момент її можна було запустити. Компанія-виробник контролює роботу на відстані Друга станція ще в процесі монтажу. Її не просто поставити і підключити до трансформатора. Ця процедура складна. Ця друга станція потужністю 1 мегават забезпечуватиме котельню, яка дає опалення 30 % всього міста. Цієї потужності достатньо, щоб забезпечити в режимі роботи три великих об’єкти», — Сергій Сухомлин.
У Житомирі упродовж двох-трьох років планують реалізувати два важливих проєкти у сфері енергетики.
«Тендер з будівництва у Житомирі потужної ТЕЦ уже завершився. За цим тендером донори дають Житомиру ще 4 млн грантових коштів. Другий проєкт — велика ТЕЦ , що працюватиме на РДФ та на інших видах палива», — говорить міський голова.
Джерело: Житомирська міська рада
Залиште відповідь