Командувач Повітряних Сил ЗСУ: У нас є інструменти, щоб дістати ворога там, де він не чекає

Командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Микола Олещук заявив, що у військових вже є більше інструментів та можливостей, аби діставати ворога там, де він цього не чекає.

Про це йдеться в повідомленні командувача ПС ЗСУ, передає АрміяInform.

«Повітряні Сили били, б’ють і битимуть ворога, де б він не був, захищатимуть наших громадян від терористичних атак ворога! Харків, Херсон, Дніпро, Запоріжжя та інші прифронтові регіони щодня і щоночі під обстрілами ворожих ракет, бомб та дронів. Повітряні Сили роблять усе, щоб дістати ворога як у небі, так і на землі», — наголосив він.

Генерал-лейтенант Микола Олещук акцентував, що Повітряні Сили роблять усе, щоб дістати ворога як у небі, так і на землі. І вже чимало російських літаків разом з екіпажами ніколи не зможуть тероризувати українців.

«Вони знищені! У нас з’являється дедалі більше інструментів та можливостей, аби діставати ворога там, де він цього не чекає!» — запевняють командувач.

Як повідомляла АрміяInform, цієї ночі сили ППО знищили 11 ударних безпілотників типу «шахед», запущених росіянами з південного напрямку.

Джерело