Костюк перемогла п’яту ракетку світу та вийшла у фінал турніру WTA 500

Костюк перемогла п'яту ракетку світу та вийшла у фінал турніру WTA 500

Фото: instagram.com/martakostyuk

Марта Костюк вперше обіграла тенісистку з топ-5 світового рейтингу та вперше вийшла у фінал турніру WTA 500. Про це повідомило Суспільне Спорт.

У півфіналі турніру WTA 500 у Сан-Дієго 21-річна українка, яка посідає 34-те місце в рейтингу WTA, перемогла п’яту ракетку світу з США Джессіку Пегулу. Це була третя зустріч тенісисток у кар’єрі та перша перемога Костюк.

– Обіграти тенісистку з топ-5 набагато складніше, ніж з топ-10, оскільки дівчата з топ-5 зазвичай набагато стабільніші, – зазначила українка.

У фіналі турніру у Каліфорнії 4 березня Марта Костюк зіграє проти 27-річної британки Кеті Бултер (№49 WTA). Тенісистки зустрінуться вперше. 

– Щодо суперниці по фіналу, Кеті Бултер, я раніше з нею ніколи не грала. У мене буде ще одна суперниця, яка потужно пробиває по м’ячу. Саме з такими тенісистками я граю на цьому турнірі (сміється), – сказала Костюк.

Костюк перемогла п'яту ракетку світу та вийшла у фінал турніру WTA 500

24 січня 23-річна Даяна Ястремська стала першою українкою, яка вийшла до півфіналу турніру Грендслем Australian Open. 21 лютого 29-річна Еліна Світоліна вибула з турніру WTA 1000 у Дубаї, програвши першій ракетці світу з Польщі Ізі Свьонтек.
Джерело