Магучіх прокоментувала срібло чемпіонату світу

Магучіх прокоментувала срібло чемпіонату світу

Фото: REUTERS/Hannah Mckay

Ярослава Магучіх прокоментувала “срібло” чемпіонату світу зі стрибків у висоту у приміщенні у Глазго. За словами 22-річної спортсменки, вона відчуває змішані емоції, але треба цінувати те, що ти маєш зараз. Про це повідомило Суспільне Спорт.

– Будь-яка нагорода зараз важлива, тому я рада, що маю срібло.Результатом не дуже задоволена: були два старти, які показували, що я готова. А тут 1.97 м. Але рухаємося далі, працюємо, будемо намагатися показувати результати вищі, – сказала Магучіх після церемонії нагородження.

1 березня Ярослава Магучіх завершила зимовий сезон “сріблом” чемпіонату світу у приміщенні. На цей старт вона прибула у статусі лідерки світового сезону (2.04 м), а також як чинна чемпіонка змагань. Магучіх подолала висоту в 1.92 м, 1.95 м та 1.97 м, але не змогла подолати планку на 1.99 м. Це перша поразка для українки за останні сім стартів. Також уперше за цей проміжок часу вона закінчила змагання з результатом нижче за 2 метри.

Чемпіонкою світу стала 27-річна австралійка Нікола Оліслагерс — 1.99 м. Третє місце посіла представниця Словенії Лія Апостоловські (1.95 м.). Ще одна українка, 26-річна Юлія Левченко, посіла дев’яте місце (1.84 м.).

31 січня Ярослава Магучіх встановила новий найкращий результат сезону у світі у стрибках у висоту – 2.04 м. Це був також повтор третього найкращого результату в кар’єрі українки.  26 грудня Національний олімпійський комітет України назвав найкращою спортсменкою 2023 року 22-річну легкоатлетку з Дніпра Ярославу Магучіх. 
Джерело