Майно псевдогубернатора Запорізької області та його рідних стягнуто у дохід держави | Кримінал

За матеріалами Офісу Генерального прокурора Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мінюсту про стягнення на користь держави арештованого майна, яке належало колишньому народному депутату від забороненої політичної партії «ОПЗЖ» – псевдогубернатору Запорізької області.

Зокрема, в дохід держави стягнуто рухоме та нерухоме майно – корпоративні права шести суб’єктів господарювання, у тому числі ТОВ «Телерадіокомпанія «МТВ-плюс», яка була однією з найбільших на Запоріжжі, житловий будинок в Мелітополі, чотири літаки Cessna Model 172RG та літак Model 76, автомобіль Toyota Land Cruiser 200.

Офіс Генерального прокурора здійснював процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно колишнього народного депутата України, який наразі є депутатом Запорізької обласної ради за фактом колабораційної діяльності.

Розслідуванням встановлено, що він після вторгнення збройних сил рф на територію України погодився на співпрацю з окупантами. Добровільно зайняв посаду «голови Запорізької військово-цивільної адміністрації» на тимчасово окупованій ворогом території.

У ході розслідування за клопотаннями прокурора у кримінальному провадженні накладено арешти на рухоме та нерухоме майно, а також частки корпоративних прав компаній, які належать колишньому народному обранцю, його дружині та батьку. Обвинувальний акт у цьому кримінальному провадженні скеровано до суду, наразі триває судовий розгляд.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело