Марта Костюк на турнірі у Німеччині перемогла сьому ракетку світу

Марта Костюк на турнірі у Німеччині перемогла сьому ракетку світу

Фото: btu.org.ua

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла сьому ракетку світу та вийшла у трете коло турніру WTA 500 у Штутгарті. Про це повідомив “Великий теніс України”.

18 квітня 21-річна Костюк, яка займає 27-ме місце у світовому рейтингу WTA, обіграла 21-річну китайську тенісистку Чжен Ціньвень у другому колі турніру (6:2, 4:6, 7:5).

Костюк вп’яте у кар’єрі перемогла суперницю з ТОП-10 світового рейтингу WTA. Минулого року на турнірі WTA 1000 у Монреалі Марта Костюк програла китайській тенісистці.

19 квітня Марта Костюк у третьому колі турніру у Німеччині зіграє проти третьої ракетки світу, 20-річної американки Коко Гауфф. Матч відбудеться орієнтовно о 19:30 за київським часом.

– Що стосується наступного матчу проти Коко, думаю, зараз я в кращій формі, ніж у нашій попередній зустрічі на Australian Open… Думаю, це буде ще один чудовий матч. Уперше ми зіграємо один проти одного на ґрунті, – сказала Костюк.

У січні Костюк програла Коко Гауфф у чвертьфіналі Australian Open.

Porsche Tennis Grand Prix проходить у Штутгарті 15-21 квітня. Чинна чемпіонка турніру – перша ракета світу 22-річна Іга Швьонтек з Польщі.

Марта Костюк на турнірі у Німеччині перемогла сьому ракетку світу

3 березня Марта Костюк вперше обіграла тенісистку з ТОП-5 світового рейтингу – п’яту ракетку з США Джессіку Пегулу – та вперше вийшла у фінал турніру WTA 500. 24 січня Даяна Ястремська стала першою українською тенісисткою, яка вийшла до півфіналу Australian Open.
Джерело