Марта Костюк у фіналі турніру WTA розплакалась та розповіла про важкі ночі для України

Марта Костюк у фіналі турніру WTA розплакалась та розповіла про важкі ночі для України

Фото: Getty Images

Українська тенісистка Марта Костюк у фіналі WTA в Сан-Дієго програла британці Кеті Бултер з рахунком 1:2 (7:5, 2:6, 2:6). На нагородженні, отримуючи кубок за друге місце, українка присвятила свої досягнення українцям та розповіла про удари РФ по Україні. її цитує Ukrainian Tennis.

– Усім привіт. Насамперед, усім, хто на трибунах, усім, хто дивиться нас по телевізору – Слава Україні! Я не хочу вас засмучувати, вибачте. Перш за все, я хочу подякувати моїй родині вдома. Останні кілька ночей для України були важкими і дуже… вибачте. Моя сім’я зараз перебуває в Україні, і я не знаю, що буде завтра, але немає нікого, хто пожертвував більшим заради моєї кар’єри, ніж вони. І я хочу присвятити цей маленький трофей їм, і хочу, щоб вони якомога частіше бачили, як я перемагаю. Ось цей трофей – для них. Тож, дякую, – сказала Костюк.

Попри програш Костюк у рейтингу WTA піднялася з 34 на 32 місце. Даяна Ястремська теж покращила результат на дві сходинки – з 33 на 31 місце. Еліна Світоліна зберегла 17 позицію, а Ангеліна Калініна 35-у. 

3 березня Марта Костюк дійшла до півфіналу WTA у Сан-Дієго, здобувши найбільшу перемогу у кар’єрі та обігравши п’яту ракетку світу Джессіку Пегулу.  24 січня 23-річна Даяна Ястремська стала першою українкою, яка вийшла до півфіналу Australian Open. 
Джерело