Марусяк вдруге за тиждень побив рекорд України за дальністю стрибків з трампліна

Марусяк вдруге за тиждень побив рекорд України за дальністю стрибків з трампліна

Фото: facebook.com/skijumpingNews

Євген Марусяк вдруге за тиждень перевершив національний рекорд України за дальністю стрибків з трампліна. Про це повідомило Суспільне Спорт.

21 березня у Планиці (Словенія) дальність стрибка 24-річного спортсмена становила 228,5 метра. Лідер збірної України також завершив кваліфікацію на п’ятій сходинці. Це новий особистий рекорд Марусяка у кваліфікації етапів Кубка світу.

Марусяк на 5,5 метра  покращив власний національний рекорд від 15 березня. Тоді на польотному трампліні у Вікерсунді (Норвегія) українець полетів на 223 метри.

Євген Марусяк залишається єдиним українцем, який перелітав з трампліна позначку у 200 метрів. Медальні старти пройдуть у Словенії в п’ятницю, 22 березня.

Євген Марусяк – учасник зимової Олімпіади-2022 у Пекіні. Він посів 47-ме місце в змаганнях на нормальному трампліні та 50-те – на великому. 27 січня Євген Марусяк встановив рекорд України на чемпіонаті світу з польотного трампліна в Австрії. Він фінішував на 27-му місці – вперше представник України потрапив у 30 найкращих.
Джерело