Міноборони нагородило виробників дитячих військово-патріотичних ігор

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася церемонія нагородження розробників та виробників дитячих військово-патріотичних ігор.

Про це йдеться на сайті оборонного відомства.

Від імені керівництва Міноборони почесними відзнаками розробників та виробників нагороджував Олексій Сергієнко, начальник відділу гуманітарної політики Управління гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України.

У вітальному слові він наголосив, що кожен внесок у перемогу важливий.

«Справу кожного видно. Зокрема й тих, хто опікується дітьми, адже саме дітям, коли вони виростуть, доведеться відбудовувати нашу землю», — сказав Олексій Сергієнко.

«Я все життя робила дитячі книжки, працювала у видавництві «Дитяча література». Моєю першою розробкою була гра «Кордон», оскільки мій син служив прикордонником. Потім була гра «Рятувальники», потім інші. По кожній грі в мене є консультанти з відповідних структур. У мене сьогодні вже дев’ять таких ігор — є і про саперів, і танковий бій. У кожній грі є інформаційні картки, тож вони цікаві і для дорослих, і для діток», — розповіла розробниця настільних ігор Олена Рибакова.

Як повідомляла АрміяInform, відзнаками Міноборони нагороджено волонтерів, які допомагають з евакуацією поранених.

Джерело