Міноборони виграло суд на понад 1,5 млрд грн у справі щодо непостачання оплачених мін

Судовий процес у справі щодо ТОВ «Львівський арсенал» завершився на користь Міністерства оборони України.

Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

24 січня 2024 року Північний апеляційний господарський суд залишив чинним рішення Господарського суду Києва від 26 вересня 2023 року про стягнення з ТОВ «Львівський арсенал» на користь Міноборони 1 340 465 698 гривень попередньої оплати, 90 683 623,06 гривень пені та 96 734 638 гривень штрафу за непостачання оплачених мін.

Рішення набрало законної сили та підлягає примусовому виконанню.

Окрім цього, у провадженні Господарського суду міста Києва перебуває судова справа про додаткове стягнення на користь Міноборони з цього ж суб’єкта господарювання 163 486 435,74 гривень штрафу за цим самим державним контрактом.

Вона була нарахована постачальнику за додатковий період прострочення виконання зобов’язань.

В рамках цієї справи накладено арешт на рахунки та інше рухоме та нерухоме майно, що належать фірмі «Львівський арсенал».

Зазначена ухвала вже пред’явлена до органів Державної виконавчої служби України до виконання.

Як повідомляла АрміяInform, завдяки спільним діям СБУ та Міноборони до бюджету України повернули майже 1,5 млрд грн, які намагалися вкрасти на закупівлі артснарядів для ЗСУ.

Крім того, директору приватного підприємства, який поставив Збройним Силам України неякісний одяг на 25 мільйонів гривень, повідомлено про підозру.

Заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков раніше наголошував, що один із пріоритетів команди Міністерства оборони України — вичищення системи від недоброчесних учасників, які беруть участь у державних закупівлях.

Джерело