Міжнародний Легіон ГУР відмічає річницю створення

Легіон почав створюватися практично з перших днів широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Про це повідомляє Міжнародний Легіон ГУР МОУ, передає АрміяInform.

Міжнародний Легіон ГУР МОУ було створено для того, щоб дати можливість справжнім воїнам усього світу приєднатися до нашої боротьби за свободу і незалежність України. Іноземні та українські бійці Легіону діляться бойовим досвідом та зі зброєю в руках захищають цілісність не лише України, а й мирного населення Європи, демократію та сформовану систему міжнародних відносин.

У складі Легіону ГУР МОУ за контрактами воюють іноземці з понад 50 країн світу, включно зі США, Британією, Данією, Австралією та багатьма іншими країнами Європи, Азії, Африки та Латинської Америки.

Усі легіонери — це досвідчені бійці, ветерани сил спеціальних операцій та інших спеціальних військових підрозділів, які мають величезний досвід ведення бойових дій у всіх куточках світу.

Бійці брали участь у боях за Київщину, Кінбурнську Косу, Запорізьку область, Куп’янськ, Херсон, а також виконували спеціальні завдання у Бахмуті, Сєверодонецьку, Майорську та Лисичанському НПЗ.

У Міжнародному Легіоні проходять службу Герої України. Деякі легіонери нагороджені відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий Хрест», орденами Богдана Хмельницького та нагородною зброєю.

Багато іноземців нагороджені орденами «За мужність». Також захисники отримували нагороди від ГУР, Міністерства оборони України та від Президента України. Деякі бійці нагороджені посмертно.

Саме легіонери допомагають нашій країні протистояти рашистам, які розгорнули у центрі Європу найбільшу у світі війну.

Раніше АрміяInform повідомляла, що окрема єгерська бригада ДШВ відзначає другу річницю створення.

Джерело