На будівництво реабілітаційного корпусу для військових на Рівненщині виділили ще 500 млн грн

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою виділив ще 500 млн грн на будівництво нового лікувально-реабілітаційного корпусу на базі Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що будівництво нового корпусу забезпечить лікування та реабілітацію військових зі складними черепно-мозковими та спінальними травмами.

«Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни є одним з найпрогресивніших реабілітаційних медзакладів країни. Наразі триває будівництво нового лікувального корпусу. Завдяки цьому буде розширено потужності госпіталю: збільшено кількість ліжко-місць, оновлено медичне обладнання та створено безбарʼєрний простір для осіб з інвалідністю», — сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Він додав, що завдяки модернізації та розвитку медзакладу, ще більше пацієнтів із складними черепно-мозковими та спінальними травмами матимуть доступ до висококваліфікованої медичної та реабілітаційної допомоги.

За словами Віктора Ляшка, госпіталь є провідним в Україні медичним закладом, який приймає на реабілітацію в гострому періоді захисників України після важких черепно-мозкових та спінальних травм. Щороку тут проходять лікування та реабілітацію близько 5 тис. пацієнтів.

Джерело