На фронті загинув стронгмен Олександр Білоконь

На фронті загинув стронгмен Олександр Білоконь

Фото: facebook.com/bosbc.info

На фронті загинув чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, рекордсмен України Олександр Білоконь. Про це повідомили віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України Вадим Кісіль, Білоцерківська організація спорту “БОС” та Укрінформ.

– Олександр був одним з найсильніших людей України. Ще у 2017 році в центрі Одеси він встановив рекорд України з переміщення людиною тягача з причіпом, заповненого людьми. У 2020 році Олександр Білоконь здобув Майстра спорту по богатирським іграм. Вічна памʼять, вічна слава Герою. Щирі співчуття рідним та близьким. Царство Небесне, – написав Кісіль у своєму фейсбуці.

Уродженець міста Біла Церква Київської області Олександр Білоконь загинув у віці 32 років, стронгмена мобілізували в березні 2023 року. У 2017 році у віці 26 років він встановив рекорд України з переміщення тягача з причепом, заповненим людьми. Чоловікові вдалося зрушити з місця і протягнути на 47 см вагу в 15,7 тонни, з яких 13,3 тонни – вага вантажівки, решта ваги – люди. У 2020 році виборов титул «Найсильнішої людини України» в 95-й ваговій категорії. У 2021 році Білоконь встановив рекорд України з перетягування вантажівок.

1 лютого французькі волонтери загинули внаслідок російського масованого обстрілу Берислава на Херсонщині з використанням безпілотників. У листопаді 2023 року на фронті загинув віцепрезидент Федерації шахів України Артем Сачук, який пішов на війну добровольцем.
Джерело