На Харківщині засуджено експоліцейського з Ізюма, який перейшов на бік ворога | Кримінал

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Харківської обласної прокуратури суд визнав колишнього поліцейського винним у державній зраді.

Його засуджено до 15 років позбавлення волі. 

Прокурори довели, що під час окупації м. Ізюм засуджений перейшов на бік ворога. На той момент він обіймав посаду дільничного офіцера поліції сектору превенції Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області. 

Чоловік добровільно обійняв посаду «дільничного інспектора поліції» в незаконно створеному окупаційному органі «Ізюмське районне управління поліції Харківської області».  

Псевдоправоохоронець здійснював чергування в складі слідчо-оперативних груп, вів матеріали журналів єдиного обліку, забезпечував «громадський порядок» для окупаційної влади. Крім того, він агітував своїх колег присягнути на вірність державі-агресору та працювати в псевдоправоохоронному органі.  

Згодом він став «старшим участковым уполномоченного полиции отделения участковых уполномоченных полиции по делам несовершеннолетних Отделения полиции № 2 (дислокация г. Изюм)» у так званому «Управлении внутренних дел Временной гражданской администрации Харьковской области». 

Після звільнення м. Ізюм чоловік переховувався від правосуддя. 

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

Джерело