На Львівщині колишнього голову сільради судитимуть за підробку документів та привласненя землі | Кримінал

Прокурори Золочівської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 33-річного колишнього голови однієї із сільрад Золочівщини. Йому інкримінують службове підроблення офіційного документа, використання завідомо підробленого документа, а також зловживання владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Слідством встановлено, що у 2020 році обвинувачений, використовуючи своє службове становище, підробив довідку сільської ради та дублікат заповіту від імені померлої особи. Зокрема, зазначив неправдиві відомості про те, що усе майно, яке належало пенсіонерці, остання заповіла йому.

В подальшому, подав вищезгадані підроблені документи у нотаріальну контору та оформив спадщину на 2 земельні ділянки загальною площею майже 1,7 га.

Згодом чоловік звернувся до сесії сільської ради, яку очолював, із заявою про надання йому дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на вказані землі.

Після виготовлення такої, видав за своїм підписом рішення сесії про її затвердження та передачу земельних ділянок вартістю майже 900 тис. грн. собі у власність.

За клопотанням прокурора на земельні ділянки накладено арешт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Золочівського РВП ГУ НП у Львівській області за оперативного супроводу Золочівського РВ УСБУ у Львівській області.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело