На Олімпійські ігри2024 поїдуть лише 140 українських спортсменів це антирекорд

На Олімпійські ігри2024 поїдуть лише 140 українських спортсменів  це антирекорд

Фото: Getty Images

На Олімпійських іграх-2024 у Парижі Україну представлятимуть 140 спортсменів. Про це заявив президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт на пресконференції.

– Загалом на сьогодні ми маємо 124 ліцензії. Це 140 спортсменів і спортсменок, які братимуть участь в Олімпійських іграх. Вже закінчили ми наш відбір на Олімпійські ігри, Україна остаточно має 124 ліцензії, — сказав Гутцайт.

Україна буде представлена на Олімпіаді майже в усіх видах спорту, але в ігрових лише в одному – футболі. Водночас збірна з футболу вперше за час незалежності України виступить на Олімпійських іграх. Вперше в історії Україна також матиме представництво у брейкінгу та скелелазінні.

Цьогоріч в України буде найменше представництво за увесь час участі в Олімпійських іграх. Найгірший показник був встановлений у Токіо у 2021 році — 155 спортсменів.

Олімпіада-2024 пройде у Парижі з 26 липня по 11 серпня. У жіночому тенісі Україна буде представлена найсильнішим складом. До заявки потрапили перші три ракетки України: Марта Костюк, Еліна Світоліна та Даяна Ястремська в одиночному розряді, а також Людмила Кіченок та Надія Кіченок – у парному. 
Джерело