Національний Фестиваль «Код Нації» оголошує Всеукраїнський конкурс та Тестування: Кинь виклик своїм знанням про Європу

Національний Фестиваль «Код Нації» оголошує Всеукраїнський конкурс та Тестування: Кинь виклик своїм знанням про Європу

Національним Фестивалем «Код Нації» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 9 травня. 

Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України. 

На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: 
• образотворчі роботи 
• відеороботи 
• есе на тему «Україна – це Європа» 
• музичні роботи 
• декоративно-ужиткові роботи. 
 
Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://eu.kod-natsii.com/ з 1 по 31 травня, оцінювання творчих проєктів – по 9 червня, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах. 

Також, для усіх охочих, Освітня платформа Фестивалю пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне Тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test/ з 01.05 по 24.05, скласти тестування з 09.05 по 31.05, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування! 

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://eu.kod-natsii.com/. 
Долучайтеся!

Джерело: Житомирська міська рада