Налагодили схему постачання наркотиків до Київського СІЗО – викрито злочинну групу. ФОТО | Кримінал

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито і повідомлено про підозру шести учасникам злочинної організації, які налагодили схему постачання наркотиків, психотропних речовин та сильнодіючих лікарських засобів до Київського слідчого ізолятора.

За даними слідства, неодноразово судимий чоловік, перебуваючи під вартою, організував наркотрафік до ізолятора. Для цього залучив ще двох спільників – утриманців СІЗО. Троє мешканців Києва – учасники групи «з волі» відповідали за формування «замовлень» та передавали наркотичні засоби. Робили це поштою, ретельно ховаючи заборонені речовини серед харчових продуктів чи засобів гігієни. 

Після потрапляння на територію Київського СІЗО «пакунки» розповсюджували серед інших арештантів. Отримані кошти розподіляли між всіма учасниками злочинної організації. Щомісячний прибуток складав понад 200 тис гривень.

За результатами санкціонованих обшуків вилучено телефони, нотатки, наркотичні та психотропні речовини.

Відносно всіх співучасників до суду скеровані клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГСУ Нацполіції за оперативного супроводу ДСР Нацполіції України та оперативного відділу ДУ «Київський слідчий ізолятор», у співпраці із Департаментом економічної безпеки АТ «Укрпошта».

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело