Небезпечні розваги підлітків на пішохідному мості в Житомирі: гуляли по конструкціям на висоті 30 метрів

 • Небезпечні розваги підлітків на пішохідному мості в Житомирі: гуляли по конструкціям на висоті 30 метрів

  • Фото: колаж ПЖ/Олена Кучмій
  • 24 квітня, 2024 8:53

  Небезпечні прогулянки двох підлітків, які ходять по бокових конструкціях пішохідного підвісного мосту через річку Тетерів, з’явилось на відео очевидців 22 квітня. 

  Опублікував телеграм-канал Новини Житомира.

  Міст має 4 такі конструкції, які розташовані з обох боків на висоті 30 метрів. Про це розповів директор комунального підприємства “Парк” Сергій Бондар у коментарі Суспільному.

  “Всі, хто або виходить на ці опори, або на самі перила піднімаються, щоб перехилитися, то будь-який порив вітру може їх скинути в будь-якому напрямку. Є охорона парку, яка як таке бачить, то вживає заходів: або викликає поліцію, або зв’язується з керівництвом”, — сказав Сергій Бондар.

  Небезпечні розваги підлітків на пішохідному мості в Житомирі: гуляли по конструкціям на висоті 30 метрів

  Фото: Олена Кучмій

  Речниця Головного управління Нацполіції в Житомирській області Вікторія Дубовик розповіла, що звернень до поліції з приводу того, що конструкціями мосту ходять підлітки, не було.

  “З цього приводу звернень не надходило, але ми часто бачимо в соцмережах, особливо в TikTok, коли викладають подібні відео. Чомусь, на жаль, така тенденція, що не телефонують на “102”, а викладають відразу ж в соціальні мережі. Тому хочеться звернутися до житомирян: “Якщо бачите подібні ситуації, особливо ті, які загрожують життю та безпеці людей, особливо дітей, відразу ж телефонуйте до поліції”. Якщо брати паркову зону, то у будні там патрулює управління патрульної поліції, у вихідні дні — додаткові наряди поліції міста”, — сказала Вікторія Дубовик.

  Джерело