Окупанти залучають школярів до виготовлення FPV-дронів — ЦНС

Російська влада виділила школам кошти на закупівлю обладнання для уроків з розробки, виробництва та експлуатації безпілотних авіаційних систем.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зокрема, кожен регіон рф за планом Кремля отримає близько 301 млн рублів на закупівлю обладнання для уроків з розробки, виробництва та експлуатації FPV.

При цьому, авіамоделювання незабаром стане частиною загальноосвітньої програми, а сьогоднішні школярі в майбутньому зможуть стати конструкторами, пілотами та техніками БПЛА, які використовуються у війні проти України.

Кремлівська авторитарна система не гребує використовувати працю дітей для продовження цієї війни.

«Путін подібно до сталіна намагається за допомогою пропаганди перетворити свою авантюру на чергову «вєлікую атєчєствєнную вайну». З такою метою активуються всеможливі ресурси імперії, поневолені національні спільноти, ув’язнені, а тепер ще й трудові табори із залученням школярів», — зазначили в ЦНС.

Раніше у ЦНС повідомляли, що на тимчасово окупованих територіях триває підготовка до «виборів президента рф», які заплановані на березень. Наразі окупаційна адміністрація, аби набрати колаборантів, поставила університетам” план з кількості студентів для “роботи на виборах”.

Джерело