Оперативна інформація станом на 13.00 29.06.2024 щодо російського вторгнення – Генштаб ЗСУ | Кримінал

З початку доби найбільше ворог атакує на Покровському напрямку. Тут відбулося майже 30 відсотків від загальної суми у 47 бойових зіткнень по всій лінії фронту. Наші захисники жорстко відповідають на штурмові і наступальні дії загарбників, знищують піхоту та техніку.

Російські терористи зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині.  Зокрема,  ворог завдав удару  шістьма КАБами по Вовчанську, чотирма – у район Веселого, а одну авіабомбу скинув неподалік Липців.  Наразі, на Харківському напрямку відбито чотири атаки окупантів у районі Вовчанська. Дві, там же, ще тривають.
На Куп’янському напрямку продовжується бій біля Стельмахівки.  Також російські терористи бомбардують райони Куп’янська, Стельмахівки та Петропавлівки – у сумі застосували вісім КАБів.

На Лиманському напрямку з початку доби ворог здійснив три спроби покращити тактичне положення біля Невського. Бойові дії тривають. У район Сіверська противник завдали авіаудару трьома КАБами.

На Покровському напрямку, як і останнім часом загалом, найвища інтенсивність атак ворога.  Загальна кількість бойових дій з початку доби тут зросла до 13. Зараз п’ять боєзіткнень тривають у районах Новоолександрівки, Воздвиженки і Прогреса. 

На Оріхівському напрямку ворог двічі атакував у районах Новоданилівки та Малої Токмачки.  Біля останньої бій триває. 

На решті напрямків обстановка без особливих змін. 

Нищимо ворога вправно та звитяжно! Переможемо разом! 
Слава Україні!

Генштаб ЗСУ

Джерело