Ознаки, які з головою видають жадібну жінку, як би вона не приховувала цю рису

7 ознак жадібної жінки, які помічають всі навколо.

Ознаки, які з головою видають жадібну жінку, як би вона не приховувала цю рису

Жадібність — огидна риса характеру не лише тому, що скупа людина у всьому шукає особисту вигоду. У жіночої статі вона проявляється також в звичайному спілкуванні: жадібна жінка скупа на прояв почуттів і не здатна на безкорисливі відносини. При цьому вона намагається приховати від оточуючих цю якість, побоюючись осуду, але деякі ознаки видають її з головою, інформує Ukr.Media.

Вона любить скаржитися, що грошей немає

Жадібна жінка, природно, не любить розлучатися з грошима, тому вони у неї безумовно є (іноді в десятки разів більше, ніж можна уявити). Але оскільки вона ставиться до грошей майже з маніакальною прихильністю, їй необхідно переконати всіх навколо, що у неї зовсім немає коштів. Так вона на підсвідомому рівні оберігає гроші, щоб на них раптом ніхто не робив замах.

Жадібна жінка як би постійно натякає оточуючим, що їй нема на що жити. Логічно, адже при такій позиції її не змушують брати участь в зборі грошей на подарунок колезі, не просять в борг і не очікують фінансової допомоги. Навпаки, багато добрих знайомих, шкодуючи "нещасну" жінку, намагаються їй допомогти в міру своїх можливостей. З миру по нитці — один з її життєвих принципів.

У неї все в кредит

Розлучитися з великою сумою грошей відразу — страшний сон будь-якої скупої жінки. Їй важко купити холодильник або кухонні меблі, заплативши за них на місці. Тому вона хоче взяти кредит абсолютно на все — від смартфона до посудомийної машини. Але справжня жаднюга може продовжити мити посуд вручну: вона не стане платити, якщо можна обійтися мінімальними витратами.

Вона обожнює ходити в гості

І, відповідно, не любить приймати гостей. Щоб покликати до себе додому друзів або колег, потрібно приготувати хоча б просте частування до чаю. А якщо йдеться про дороге свято, то допустити подібне «тринькання» вона взагалі не здатна. Жадібна жінка не готова платити за смачну їжу для себе, чого вже говорити про інших?

Зате така особа завжди рада зайти "на чай" навіть без запрошення, адже їй приємно заощадити на десерті або вечері у власному будинку. Вона може з'являтися на весіллях або хрестинах ледве знайомих людей. Для неї це подібно безкоштовного походу в ресторан.

Вона не вміє розлучатися зі старими речами

"Викинути мотлох з дому і старих покликати друзів» — це не про жадібну жінку. В її будинку можна відшукати квитанції за електрику з минулого століття (вона повинна пам'ятати, скільки витрачала!) і чоботи двоюрідної бабусі (вона полагодить їх, щоб не купувати нові!). Іноді весь цей мотлох зберігається подалі від сторонніх очей: жінка боїться осуду і насмішок. Але варто тільки заглянути в її шафу…

Всі речі в будинку для жадібної жінки "потенційні гроші". Одними вона користується, згадуючи про ціну в магазині. Інші — нагадують їй про кредити і їх терміни. Треті припадають пилом на антресолях і очікують своєї черги, коли прийдуть на заміну старим речам і дозволять заощадити на обновках. А четверті можна продати за вигідною ціною.

У неї мало близьких друзів

По-справжньому жадібні люди в принципі не готові витрачати — не лише гроші, але і час, увагу, сили фізичні або душевні. Вони забирають і збирають, а не віддають. Саме тому навіть діти з ними не хочуть водитися.

З такими людьми важко і далеко не завжди приємно дружити: мало хто захоче постійно віддавати (душевне тепло, підтримку), нічого не отримуючи натомість.

Вона не проявляє сильних емоцій

Сильні емоції — для відкритих і щирих натур, ким жадібна жінка ніяк не є. Вона уникає близьких зв'язків і прихильності саме тому, що в такі відносини потрібно вкладатися — навіть не матеріально, а духовно. Вона не здатна поділитися не лише грошима, але і переживаннями та емоціями. Така жінка не готова до відвертості, інакше їй доведеться відкритися і показати свою справжню сутність.

Вона меркантильна у виборі партнера

Жадібна жінка не шукає любові — їй потрібен забезпечений чоловік, в гроші якого вона з легкістю закохається. На худий кінець вона може вибрати небагатого партнера, але він повинен так само дбайливо ставитися до грошей. Якщо раптом вона помітить, що він зазіхнув на її кошти, то стане навіть скупішою, ніж зазвичай.

Такий дамі не потрібен романтик з білими ліліями і вином при свічках. Замість квітів вона запросто може попросити купити курку на обід. Скупа жінка відіб'є полювання від красивих залицянь навіть у найбільш щедрого чоловіка. Ніяка романтика не замінить їй задоволення від зекономлених грошей.

Жадібні жінки позбавляють багатьох радощів життя не лише себе, але і своїх близьких і оточуючих. Постійна економія і пошуки вигоди в будь-якій справі (і від будь-якої людини) відразу відштовхують від них людей. Можливо, одного разу у своєму житті вони зрозуміють, що гроші не можуть замінити справжню людську близькість.

Джерело