“Перед смертю він зрозумів головну суть життя”: Останнє бажання мільйонера

Мудрість приходить з часом.

"Перед смертю він зрозумів головну суть життя": Останнє бажання мільйонера

Помер відомий мільйонер, залишивши після себе спадок у мільярд доларів, інформує Ukr.Media.

Він склав два заповіти, вказавши, що один слід відкрити негайно, а другий — через 30 днів. Серед вказівок у першому заповіті було прохання про те, щоб перед тим, як його поховати, на нього наділи певну пару шкарпеток, яка в нього була. Його діти негайно віднесли пару шкарпеток туди, де їхнього батька готували до похорону, і попросили виконати бажання батька.

Але вони належали до громади з дуже суворими звичаями та законами щодо похоронних обрядів та відмовили сім'ї у проханні. Вони сперечалися, пояснюючи, що їхній батько був дуже релігійною, старанною людиною і що в нього, очевидно, були дуже вагомі причини звернутися з цим проханням. Але в парафії залишилися твердими у своїй відмові.

У розпачі сім'я прийшла до священника громади, де він дуже люб'язно сказав їм: «Хоч ваш батько звертався з цим проханням, коли жив у цьому світі, зараз він перебуває у світі істини і, напевно, розуміє, що для нього найкраще. Нехай його поховають за всіма правилами і без шкарпеток».

Так і сталося, його поховали без шкарпеток.

Через тридцять днів діти відкрили другий заповіт батька, в якому говорилося таке:

«Дорогі мої діти, ви, мабуть, уже поховали мене без шкарпеток. Я знав, що так вийде. Я хотів, щоб ви справді зрозуміли, що людина може мати мільярд доларів, але, зрештою, вона не може взяти з собою навіть пару шкарпеток…».

Ми живемо у дуже матеріалістичному світі, в якому схильні пов'язувати успіх із матеріальними благами, кількістю нулів на банківському рахунку. Проте справжнє багатство зовсім в іншому.

Може, весь сенс не в тому, щоб відкусити найбільший шматок пирога і об'їстися ним, а в тому, щоб відчути смак цього прекрасного пирога і насолодитися ним?

Джерело