Президент України прокоментував падіння російського Іл-76 біля бєлгорода

Президент Володимир Зеленський заявив, що росіяни граються із життями українських полонених, із почуттями рідних та з емоціями нашого суспільства.

Про це він заявив у вечірньому зверненні, коментуючи інформацію про падіння у росії літака Іл-76 та заяви москви про те, що на борту перебували військовополонені.

«Перше. Викликав Умєрова, Залужного, Шапталу, Буданова та Малюка — доповіли щодо ситуації з літаком та обміном…Потрібно встановити всі чіткі факти. Настільки, наскільки це можливо, враховуючи, що падіння літака сталося на російській території – поза нашим контролем», — сказав Володимир Зеленськкий.

Президент повідомив, що заслухав Головнокомандуючого ЗСУ та Генштаб щодо застосування Повітряних Сил.

«ГУР займається зʼясуванням долі всіх полонених. Служба безпеки України розслідує всі обставини. І я дав доручення міністру закордонних справ України поінформувати партнерів щодо наявних даних в України. Наша держава буде наполягати на міжнародному розслідуванні», — наголосив Президент.

Як повідомляла АрміяInform, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, коментуючи інформацію щодо Іл-76, попередило про можливість спланованих та навмисних дій рф з метою дестабілізації ситуації в Україні та послаблення міжнародної підтримки нашої держави.

Генеральний штаб Збройних Сил України зробив заяву, в якій підкреслив важливість вжити усіх заходів для захисту України та українців, в тому числі на бєлгородсько-Харківському напрямку.

Джерело