Президенти України і Філіппін обговорили двосторонню співпрацю

Президент Володимир Зеленський під час свого сьогоднішнього візиту до Республіки Філіппіни провів зустріч із президентом цієї країни Фердинандом Маркосом-молодшим, яка стала першою в історії двосторонніх відносин.

Про це інформує Офіс Президента України.

Глава Української держави висловив вдячність президенту Філіппін за підтримку територіальної цілісності й суверенітету України, а також важливих резолюцій ООН, які засуджують російську агресію.

Володимир Зеленський анонсував відкриття українського Посольства у столиці Філіппін вже цього року, що має посилити співпрацю між державами.

Також під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці, зокрема постачання української аграрної продукції до Філіппін.

Дипломатичні відносини між Україною та Філіппінами тривають 32 роки. Їх офіційно встановили 7 квітня 1992-го. 

Філіппіни підтримали нашу країну в голосуванні за резолюцію про територіальну цілісність України під час засідання Генеральної Асамблеї ООН 27 березня 2014 року, а також рішуче засудили російську агресію після початку повномасштабного вторгнення.

Як повідомляла АрміяInform, Президенти України та Індонезії обговорили прогрес в імплементації Формули миру та напрями двосторонньої співпраці.

Джерело